Föremål som liknar oljemålning Engelskt landskap
8464 Oljemålning
Såld: 350 kr
Såldes den 11 september 2023
5526 Oljemålning
Engelskt landskap, 1800-tal, 25x33
Såld: 300 kr
Såldes den 11 december 2017
7726 Oljemålning
Såld: 700 kr
Såldes den 28 mars 2016
1527 Oljemålning
signerad, engelskt landskap, 19x32
Såld: 2.200 kr
Såldes den 22 februari 2016
3005 Oljemålning
Signerad, Engelskt landskap, 30x45
Såld: 700 kr
Såldes den 23 november 2015
5348 Oljemålning
Engelskt landskap, 30x55
Såld: 100 kr
Såldes den 14 september 2015
2249 Oljemålning
L Porter, engelskt landskap med kor, 34x44
Såld: 600 kr
Såldes den 4 maj 2015
2589 Oljemålning
Såld: 350 kr
Såldes den 7 april 2014
4607 Oljemålning
Engelskt landskap, 31x25
Såld: 1.600 kr
Såldes den 3 mars 2014